HİZMETLERİMİZ

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası taşımacılıkta ürünlerin uygun koşullarda ve şartlarda yerleştirilip taşınması gerekir. Sıkışan ürünler, uzun yolculuklar sonunda deforme olabilme potansiyeline sahiptir. Uçucu Nakliyat olarak bizlere emanet edilen ve sizler için önem arz eden ürünlerin kırılması ya da zarar görmesi muhtemel eşyalarınızı doğru bir biçimde araç içine konumlandırarak yolculuğa hazır hale getiriyoruz.

20 seneyi aşkın tecrübemiz sayesinde önceliğimiz her daim siz müşterilerimize güvenli bir hizmet vermektir.

Müşteri
Memnuniyet

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Pratik ve konforlu şekilde ürün ve eşyalarınızı sizlere ulaştıran Uçucu Nakliyat, bu alanda da müşterine kaliteli hizmet vermektedir. Şehir içi nakliyatta, tüm nakliyatlarınız uygun biçimde sınıflandırılır ve araçlarımıza doğru bir biçimde yerleştirilir. Gerekli tüm önlemlerin alınması akabinde profesyonel ekibimiz sizlere belirtilen sürede gideceği noktaya sorunsuz olarak ulaştırır.

Siz değerli müşterilerimize alanında uzman kadromuz ile en güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi şirket politikası haline getiriyoruz.

Müşteri
Memnuniyet

PALETLİ TAŞIMA

Paletli taşıma, güvenilirliği ve verimliliğinden dolayı en çok tercih edilen taşıma türlerinden bir tanesidir. Sevkiyatlarınızın zarar görmemesi adına güvenli nakliyeye uygun araçlarımızla sizlere bu alanda da hizmet veriyoruz.

Uçucu Nakliyat olarak uygun fiyatlarımız ile tüm taşıma işlerinizi uzman ve deneyimli ekibimizle kısa sürede içerisinde sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz.

Müşteri
Memnuniyet

PARSİYEL TAŞIMA

Taşıma maliyetini önemli ölçüde düşüren parsiyel taşıma, birbirinden farklı alıcıya hitap eder ve çok sayıda yükün farklı bölgelere taşınmasına olanak sağlar. Size verdiğimiz süre içerisinde ürünlerinize zarar gelmeyecek şekilde varacağı noktaya ulaştırıyoruz.

Sizler için özverili ve profesyonel ekibimizle 20 seneyi aşkın süredir sizlerin yükünü hafifletmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Müşteri
Memnuniyet

TEKSTİL TAŞIMA

Tekstil ülkemiz için önemli bir konumda olan iş alanıdır. Bu önemin farkında olan Uçucu nakliyat ekibi tekstil taşıma alanında da faaliyetlerini en hızlı şekilde siz değerli müşterilerin hizmetine sunuyor. Tekstil ürünleri ışıkla teması ve 15-20 derece üzeri sıcaklıklarda taşınması ürünlerde deformeye neden olabilir.

Profesyonel ekibimiz özveri ile ürünlerinize gerekli ortamı sağlayan araçlarımıza doğru biçimde konumlandırıp gideceği yere vaktinde ve hiçbir eksiği olmadan ulaştırıyor.

Müşteri
Memnuniyet

KOMPLE TAŞIMA

Komple taşıma, yanlış veya eksik ürün gönderim riskinin önemli ölçüde önüne geçer. Sizlere zaman tasarrufu sağlayan komple taşıma, yükleme biter bitmez yola çıkar ve alıcısına hızlı bir şekilde ulaştırılır.

En hızlı ve ekonomik taşıma yollarından biri olan komple taşımayı Uçucu nakliyat olarak geniş araç filomuz ile sizlere sağlamaktayız. Ürünlerinizi boyutuna ve miktarına uygun araçlar ile sizlerin vereceği adrese sigortalı bir şekilde taşıyoruz.

Memnuniyet
Memnuniyet